O nas

Taxi Kopernik

TAXI Kopernik jest pierwszą Zabrzańską korporacją taksówkową. Nasza firma powstała 12 lutego 1993 roku.
Specjalizujemy się w bezgotówkowej obsłudze firm, instytucji państwowych oraz konferencji międzynarodowych. Pomimo ciągłego rozwoju oferty biznesowej, nigdy nie zapomnieliśmy o klientach indywidualnych. Profesjonalne i pozytywne podejście do pracy przekładamy na doskonałą jakość świadczonych usług.

Jako pierwsi w Zabrzu zamieniliśmy system radiołączności, na program informatyczny. Nasz system monitoruje położenie, stan oraz trasę naszych taksówek. Wszystkie nasze taksówki wyposażone są w czytniki kart płatniczych. Jesteśmy firmą niezawodną oraz uczciwą, która przestrzega obowiązującego prawa. Nie stosujemy nieuczciwych i zakazanych praktyk w żadnej dziedzinie naszej działalnosci.

Flota

Zależy nam na komforcie pasażerów

Posiadamy topowy zespół kierowców kochających swoją pracę, oraz bardzo pomocne i wykwalifikowane Call Center. Nasza flota to 50 samochodów: klasyczne taksówki 4-osobowe, taksówki Combi, Vany dla 5 lub 6 pasażerów oraz samochody hybrydowe.

Reklama

Promuj się w Zabrzu

Dołącz do grona naszych partnerów, którzy od lat z powodzeniem reklamują się na naszej witrynie oraz na pojazdach. Cieszymy się ze wspópracy zarówno loklanych zabrzańskich firm jak i dużych marek, działających na obszarze całej Śląskiej metropolii. Wieloletnie zaufanie jest tylko potwierdzeniem naszego zaangażowania oraz skuteczności.